FURNITURE / Misc. Furniture / Flower table 12905051
nr 1290 5051
FLOWER TABLE
1950/60-tal. Width: 80. Width: 25 cm, height: 65 cm, wear, saknar en tass.
1950/60-tal. Bredd: 80. Djup: 25 cm, höjd: 65 cm
Condition: slitage, saknar en tass
800
SEK 600
Monday November 18 2019
at 20:20:42
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
- Thema-auction
Nov 18
Retro
Read more about Retro